tatemono_t

O NAS

Architektura jest pasją. Zawsze wyzwaniem, nigdy schematem.

Dążymy do tego by architektura TATEMONO była zbiorem rozwiązań, które są funkcjonalne, estetycznie spójne i opowiedziane unikalnym językiem. Inspiruje nas zarówno teraźniejszość, jak i przeszłość – kontekst historyczny, społeczny i kulturowy.

Kreowanie przestrzeni dla innych wymaga uwagi i zaangażowania. Każdy nasz projekt jest konsekwencją wnikliwej analizy, którą łączymy z wiedzą, doświadczeniem zawodowym i wrażliwością artystyczną. Chcemy by współpraca z inwestorem była konstruktywnym dialogiem, pozwalającym na odpowiedzialne projektowanie z myślą o przyszłych użytkownikach. Napotkane ograniczenia mogą jedynie stanowić dla nas inspirację do twórczej pracy.

W Tatemono zajmujemy się opracowywaniem projektów architektonicznych i urbanistycznych, w szczególności obiektów użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, biurowych oraz wnętrz prywatnych i komercyjnych. Współpracujemy ze sprawdzonymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Uczestniczymy w całym procesie realizacyjnym inwestycji.